X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

22 آذر 1400, 13:12
کد خبر: 998
نظرات: 0

حضور دو ورزشکار از شهر سده لنجان در مسابقات جهانی وزنه‌برداری

شهردار سده لنجان گفت: امسال مسابقات جهانی وزنه‌برداری به میزبانی ازبکستان با حضور ۴۳۲ وزنه‌بردار شامل ۲۴۵ مرد از ۶۵ کشور و ۱۸۷ وزنه‌بردار زن از ۵۶ کشور مختلف برگزار می‌شود.

به گزارش اصفهان ورزش، حمید شهبازی در گفت‌وگویی اظهار کرد:در مسابقات جهانی وزنه‌برداری، از شهر سده لنجان به عنوان پایتخت وزنه‌برداری ایران همچون سال‌های گذشته دو وزنه‌بردار حضور دارند.

وی ادامه داد: در این مسابقات، در گروه A دسته ۱۰۲ کیلوگرم مردان «رسول معتمدی» و در گروه A دسته ۸۷ کیلوگرم زنان «یکتا جمالی» با ۱۶ سال سن به عنوان نخستین مدال‌آور زنان ایران در رشته وزنه‌برداری، حضور دارند.

شهردار سده لنجان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شهر سده لنجان در بسیاری از حوزه‌های ورزشی در سطح ملی حائز رتبه‌های ارزشمند بوده و در عرصه‌های بین‌المللی نیز افتخارات زیادی کسب کرده است، امیدواریم در روزهای آینده که مسابقات جهانی وزنه‌برداری در حال برگزاری است، شاهد افتخارآفرینی این دو ورزشکار کشورمان باشیم.

وی گفت: با توجه به ظرفیت‌های خوب شهر سده لنجان در رشته وزنه‎‌برداری دارد، «سهراب مرادی» به عنوان تنها دارنده مدال طلای المپیکی استان از فرزندان این شهر است و در سال‌های گذشته نیز استعدادهای زیادی را در این ورزش شاهد بوده‌ایم. در حال حاضر ورزش وزنه‌‎برداری به عنوان ورزش اول این شهر قلمداد می‌شود که امیدواریم مسئولان حمایت‌های لازم را از استعدادهای ورزشی سده لنجان انجام دهند.

شهبازی با بیان اینکه دعای خیر مردم استان برای دو ورزشکار وزنه‌بردار شهر سده لنجان در مسابقات جهانی وزنه‌برداری، پشتوانه خوبی برای موفقیت آن‌ها است، گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا بستری مناسب به ویژه در حوزه امکانات سخت‌افزاری فراهم آورد تا این افراد با آرامش بیشتری به ورزش بپردازند و برای مردم شهر و کشورمان افتخارآفرینی کنند.

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها