X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

21 آبان 1402, 10:56
کد خبر: 6938
نظرات: 0

گل‌محمدی: به دنبال گرفتن 3 امتیاز از سپاهان هستیم/ فقط سر پرسپولیس کلاه رفت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:بازیکنان همیشه نشان دادند که مرد روزهای سخت هستند و در شرایط سخت می‌توانند تصمیم‌های خوبی بگیرند.


به گزارش خبرنگار اصفهان ورزش، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان گفت: از تک تک هوادارانی که امروز از ما استقبال کردند، مخصوصا هواداران پرسپولیس تشکر می‌کنم. فکر می‌کنم همیشه تقابل پرسپولیس و سپاهان، یک تقابل جذاب و دیدنی بوده و همیشه شاهد یک بازی با کیفیت از 2 تیم بودیم. سابقه بازی‌ها نشان می‌دهد، همیشه این مسابقه تماشاگر پسند بوده است و با توجه به اینکه هر 2 تیم دارای بازیکنان باکیفیت، تکنیکی و خوبی هستند و همچنین تیم سپاهان که کادر فنی خوب و با درایتی است، شاهد بازی خوبی، جذاب و دیدنی از طرف 2 تیم خواهیم بود.


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: امیدوارم نتیجه بازی، نتیجه‌ای باشد که ما به دنبالش هستیم که آن هم گرفتن 3 امتیاز است و دوم اینکه بتوانیم نمایش خوبی داشته باشیم. با توجه به شرایطی که وجود دارد، سعی کردیم بعد از بازی سنگینی که مقابل استقلال تاجیکستان، ریکاوری خوب داشته باشیم. در این چند روز کارهای تاکتیکی و ریکاوری انجام دادیم و فرصت نداشتیم کار خاص دیگری انجام دهیم.

گل محمدی اظهار داشت: بازیکنان پرسپولیس همیشه نشان دادند که مرد روزهای سخت هستند و در شرایط سخت می‌توانند تصمیم‌های خوبی بگیرند و عملکرد خوبی از خود نشان دهند. همیشه خودم از این نگرش و رویکرد آنها، نگاهی مثبت دارم. من از بچه‌های خودم یاد گرفتم که در شرایط سخت و حساس، چگونه از همدیگر حمایت کنیم و بتوانیم از این شرایط سخت عبور کنیم. امیدوارم بازی خوب و دیدنی و همراه با 3 امتیاز برای ما باشد. امیدوارم هر تیمی که از لحاظ فنی حق‌ش است، بتواند برنده بازی باشد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص عملکرد تیمش در آسیا گفت: بازی با استقلال بازی راحتی نبود. تیم الدحیل نیز در آنجا متوقف شد و استقلال از آنها نیز توانست امتیاز بگیرد. ما هم در گروهی هستیم که هر 4 تیم، تیم‌های باکیفیتی هستند و بدون شک سخت‌ترین گروه آسیا، گروه ماست. از آن طرف نیز اتفاقاتی رخ داد و بعضی از بچه‌ها، متاسفانه مبتلا به ویروس آنفولانزا شدند و چند نفری هنوز درگیر هستند. 2-3 مصدوم هم داریم ولی ما یک تیم هستیم. همه بازیکنان، حتی آن جوانی که از پایه به اینجا آمده با توجه به نگرش به مسابقات، می‌تواند به تیم کمک کند. من به تک‌تک بازیکنانم ایمان و اعتقاد دارم و مطمئنم همه بازیکنان پرسپولیس کیفیت خوبی دارند و می‌توانند به تیم کمک کنند.

گل محمدی در خصوص روحیه تیمی پرسپولیس اظهار داشت: همیشه پرسپولیس برای تمام مسابقات، هدفش کسب 3 امتیاز و پیروزی است. بازیکنان ما نشان دادند در این چندساله، مخصوصا سال گذشته، از چه کیفیتی برخوردار هستند. هدف ما بعد از اینکه لیگ پارسال به اتمام رسید این بود که تیم خودمان را نگه داریم و بتوانیم تیم را تقویت کنم. با توجه به محدودیت‌هایی که وجود داشت به یکسری مشکلات خوردیم. انتظار خیلی‌ها این بود که پرسپولیس در پنجره نقل و انتقالات فعال‌تر باشیم. به خاطر محدودیت‌ها خواسته کادر فنی و هواداران اجابت نشد. ما همیشه وقتی کنار هم بودیم، توانستیم نتیجه خوبی بگیریم. فوتبال است و بالا و پایین زیاد داریم. یک تیم ممکن است در شرایطی قرار گیرد که نتواند آن نتایج دلخواه را بدست آورد. باید سعی کنیم از این مرحله عبور کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص استفاده از بازیکنان رده‌های پایه تاکید کرد: با توجه به شرایطی که در پنجره نقل و انتقالات برای ما به وجود آمد، شرایط مساوی با سایر تیم‌ها نبود. تیم‌های دیگر هر بازیکنی که کادر فنی می‌خواست و روی هر بازیکنی که دست می گذاشت را گرفتند. حالا مشکلاتی به وجود آمد ولی در هر صورت آخر سر، قرارداد آنها ثبت شد. ما انتظار داشتیم این اتفاق برای پرسپولیس هم بیفتد ولی در آخر فقط سر پرسپولیس کلاه رفت. متاسفانه نتوانستیم به آن خواسته خود برسیم. برای پرسپولیس هم فقط اتفاق نیفتاد. وقتی می‌گویم فقط، پرسپولیس را دارم با تیم‌های مدعی قهرمانی مقایسه می‌کنم.

وی ادامه داد: در شرایطی قرار گرفتیم که مجبور شویم بازیکنی که آن کیفیتی که ما می‌خواستیم را نتوانیم جذب کنیم. اگر بخواهم در خصوص این موضوع صحبت کنم، باید به حاشیه بروم و در خصوص این موضوع حرف بزنم. شاید روزی وقت شود، در خصوص این موضوع حرف بزنم. چیزی که مهم است، این بوده که ما با این بازیکنان وارد مسابقات شدیم و از آنها می‌خواهم به هر نحوی کیفیت خود را ارائه کنند. بیشتر باید تلاش کنیم و کمبودها را باید با تلاش و از خودگذشتگی بیشتر می‌توانیم جبران کنیم. این راه را ادامه می‌دهیم تا ببینیم خدا چه می‌خواهد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: با تیمی با کیفیت ، خوب و فنی بازی داریم. آن هم در زمان آنها. شکست سپاهان در اصفهان کار راحتی نیست ولی از بازیکنان پرسپولیس این کار برمی‌آید. فردا از بازیکنانمان می‌خواهیم با تمام وجودشان بازی کنند. به اینجا نیامدم که کری بخوانم، دنبال این داستان‌ها نیستم. با توجه به روحیه‌ای که از بازیکنان دیدم، احساس می‌کنم، فردا عملکرد خوبی را داشته باشیم. 

گل محمدی در انتها در خصوص وضعیت بازیکنانش گفت: برابر سپاهان ۱۱ نفر می‌شویم که بازی کنیم! و ان‌شاءالله بازی خوبی انجام می‌دهیم.

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها