X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

21 آبان 1402, 10:57
کد خبر: 6937
نظرات: 0

مورایس: قولی نمی‌دهم ولی بهترینمان را نشان می‌دهیم/ ایران مقابل برزیل گل‌های جذاب به ثمر رساند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: رقابت بهترین خط حمله و خط دفاع لیگ برتر بسیار لذت بخش خواهد شد.


به گزارش خبرنگار اصفهان ورزش، ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس در واکنش به فوت یکی از دوستان مترجم، گفت: وقتی با چنین موضوعی نشست خبری شروع می‌شود، حس و حالی نداریم که بخواهیم درباره بازی فوتبال حرف بزنیم. آن هم کسی که می‌شناختیم و او را از دست دادیم. به هر جهت زندگی ادامه دارد و بهتر است به فوتبال بازگردیم.


سرمربی تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: یک بازی که همه دوست دارند آن را ببیند، همه دوست دارند در آن دیدار بازی کنند، یک مسابقه پرهیجان و یک بازی قوی در لیگ برتر فوتبال ایران. انتظار داریم که بازی خوب و عادلانه‌ای داریم. هواداران بیایند و تیم‌های خودشان را تشویق کنند. می دانید که سپاهان از تعداد هوادارزیادی برخوردار است و همچنین انتظار داریم، هواداران پرسپولیس وارد ورزشگاه شوند. انتظار داریم با صلح هواداران وارد ورزشگاه شوند و با صلح ورزشگاه را ترک کنند.

سرمربی تیم سپاهان در خصوص اینکه خوب گل می‌زنید و جلوی تیمی بازی می‌کنید که بهترین دفاع را دارد، گفت: خیلی طبیعی است که می‌خواهیم در ابتدا گل نخوریم. باید ببینیم چگونه می‌توانیم فرمول این کار را پیدا کنیم و بازی دفاعی‌مان را بهتر کنیم. در مورد رقابت بهترین خط حمله و بهترین خط دفاع نیز باید بگویم، بازی لذت بخشی خواهد شد. الان نمی‌توانم چیزی بگویم و باید این صحبت را به بعد از بازی موکول کنیم.

مورایس ادامه داد: درباره بازی با پرسپولیس قولی نمی‌دهم، ما بهترین عملکردمان را به اجرا می‌گذاریم. هواداران هم گفتم که امیدوارم با صلح و آرامش به ورزشگاه بیایند و با صلح و آرامش ورزشگاه را ترک کنند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص پیروزی تیم ملی نوجوانان اظهار داشت: بگذارید مثبت باشم. من هنوز با آکادمی مشکل دارم ولی گل‌های بازی را دیدم. گل‌های جذابی بود. جوری که موقعیت‌سازی کردند. بازی خیلی احساسی و خوبی بود. خیلی خوشحالم که 2 بازیکن از آکادمی خودمان گل زدند. این یعنی ما استعداد داریم و باید به آنها توجه کنیم و به آنها نگاه کنیم. به بازیکنان نوجوانان و افرادی که با این بچه‌ها کار می‌کنند، تبریک می‌گویم.

مورایس گفت: در آکادمی بازیکنان خوبی داریم. برخی اوقات شاید انتظاراتمان از بازیکنان آکادمی زیاد و کم باشد. فرقی هم نمی‌کند و در تمام دنیا،‌ تیم‌ها در آکادمی بازیکنان خوبی دارند ولی به نظرم در یک باشگاه ورزشی باید از تمام بازیکنان حمایت شود. چه از طرف آکادمی،رئیس و مدیر آکادمی و چه از طرف باشگاه. باید به تمام بازیکنان احترام گذاشته شود.این به گونه‌ای است که من رفتار می‌کنم و امیدوارم آنها نیز به این شکل رفتار کنند. 


نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها