X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

31 مرداد 1402, 11:26
کد خبر: 6826
نظرات: 0

راستی آزمایی صحبت های محمدی توسط فریدونی / محمدی همچنان مدیرعامل ذوب‌آهن! + عکس

مجتبی فریدونی مدیرعامل اسبق باشگاه ذوب‌آهن در واکنش به ادعای محمدی با سند و مدرک صحبت های وی را راستی آزمایی کرده است و از وی پرسیده مگر قرار بوده ذوب آهن منحل شود.

به گزارش اصفهان ورزش، جواد محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در نشست خبری که به مناسبت روز خبرنگار که با انتقاداتی بخاطر نحوه دعوت و دعوت گزینشی از همکاران ما مواجه بود، در خصوص دوران حضورش در ذوب‌آهن که با ابهامات بسیاری در اذهان عمومی همراه بوده است، گفت: "صحبت در خصوص حضور من در ذوب‌آهن مفصل است اما به‌صورت خلاصه بگویم که این باشگاه را با ۱۰۵ میلیارد بدهی سنواتی و هزینه‌های جاری فصل تحویل گرفتم و آن را از خطر منحل شدن نجات دادم، این ادعایی است که با بررسی صورت‌های مالی قابل اثبات است و همچنین در تمام پرونده‌های بین‌المللی تیم حقوقی ما موفق عمل کرد."

در همین راستا مجتبی فریدونی مدیرعامل اسبق باشگاه فرهنگی و ورزشی ذوب‌آهن به صحبت‌های محمدی واکنش نشان داده است و در صفحه شخصی خود نوشت: "جناب محمدی مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان فرموده‌اند که در دوره مدیرعاملی شان در باشگاه ذوب آهن، این باشگاه را از انحلال نجات دادند. البته من که منظور ایشان را متوجه نشدم ولی احتمالا از صحبت های آقای قنبرزاده اقتباس کرده اند که اگر شرکتی سه سال مشمول ماده 141 قانون تجارت باشدمنحل می شود. با نگاهی به صورت های مالی باشگاه متوجه خواهید شد طی دو سالی که آقای محمدی به عنوان مدیر عامل صورت های مالی را امضا کردن یعنی سال های 98 و 99 زیان خالص از 2 میلیارد 112 میلیون تومان به 15 میلیارد 285 میلیون تومان و زیان انباشته از 15 میلیارد و 647 میلیون تومان به 30 میلیارد 932 میلیون تومان افزایش داشته است و کلاً طی پنج سال اخیر هم زیان و هم زیان انباشته دائماً افزایش پیدا کرده و باشگاه ذوب آهن همیشه مشمول ماده 141 قانون تجارت بوده و هم اکنون زیان انباشته آن 5461 برابر سرمایه ثبتی باشگاه است.

حالا اینکه چطور با افزایش مداوم زیان و زیان انباشته باشگاه از انحلال نجات پیدا سواد من قد نمی دهد. اصلاً مگر قرار بود ذوب آهن منحل شود؟" 


به گزارش اصفهان ورزش، جواد محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان طبق آخرین تغییرات موسسه غیرانتفاعی ورزشی شرکت ذوب آهن اصفهان به شماره ثبت 1017 وی مدیرعامل و عضو هیات مدیره این موسسه است!

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها