X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

24 تیر 1402, 13:01
کد خبر: 6819
نظرات: 0

فوری: بازرسان ویژه در دفتر باشگاه سپاهان

سازمان بازرسی تیمی را برای بررسی قراردادهای باشگاه سپاهان اصفهان در ساختمان این باشگاه مستقر کرد.

به گزارش اصفهان ورزش، اعلام سقف قرارداد و بحث‌هایی که طی این روزها در این خصوص شکل گرفته است باعث شده اکنون مسئولان ذی‌صلاح به دنبال بررسی موشکافانه ادعاهای باشگاه‌ها باشند.

طی روزهای اخیر بحث زیادی میان باشگاه‌ها و اتهامات آنها مبنی بر تخطی هر کدام از طرفین در خصوص مبالغ قراردادها شکل گرفته است. باشگاه سپاهان در این فصل تا این لحظه موفق به جذب احسان پهلوان، عیسی آل‌کثیر، رضا اسدی، رضا شکاری، کاوه رضایی و هادی محمدی شده است.

این در حالی است که این باشگاه توانسته موافقت باشگاه پرتغالی پورتیموننزه که پیام نیازمند، گلر ملی‌پوش این تیم، تحت قرارداد آنها قرار داشته بود، با پرداخت مبلغ رضایتنامه مدنظرشان، دریافت کند.

موضوعی که باعث بحث و شایعات زیادی شده بود و اکنون اما سازمان بازرسی با مستقر کردن تیمی در باشگاه سپاهان به دنبال بررسی قراردادهاست.

در این رابطه گفته می‌شود در صورت کشف هرگونه تخلف احتمالی در رابطه با قراردادها و دیگر مسائل مالی، پرونده ضمن ارائه به نهادهای ذی‌صلاح و قضایی، در خصوص فسخ و کنسل شدن قرارداد نیز اقدام خواهد شد. با این حال باشگاه سپاهان که طی فصول اخیر در بخش مالی و اداری عملکرد موفقی داشته، طی روزهای اخیر مدعی شده که هیچ اشکالی در بحث قراردادی آنها وجود ندارد و باید منتظر ماند و دید تیم بازرسی مستقر شده در این باشگاه، چه شرایطی را دنبال خواهد کرد و به چه نتیجه و خروجی‌ای دست خواهد یافت.


ورزش سه

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها