X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

28 خرداد 1401, 14:57
کد خبر: 1137
نظرات: 0

رسول نظری: امیدوارم سرپرست اداره کل در مسیر اصلی مدیریت قرار بگیرد

رسول نظری استاد تمام دکتری مدیریت ورزش با انتشار ویدیویی در صفحه شخصی خود نسبت به اوضاع و احوال ورزش استان اصفهان واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار اصفهان ورزش، رسول نظری استاد تمام دکتری مدیریت ورزش با انتشار ویدیویی در صفحه شخصی خود نسبت به اوضاع و احوال ورزش استان اصفهان واکنش نشان داد.

وی با قدرانی از رئیس جمهور و حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان برای پیگیری مطالبات و مشکلات این استان عنوان داشت: اصفهان جامعه ورزش بزرگ و فرهیخته‌ای دارد، اما مسئله مهم فردی است که مشخص نیست بر اساس چه شاخص و معیاری به عنوان نخبه ورزشی انتخاب شد تا به عنوان نماینده ورزش با معاون رئیس جمهور صحبت کند.

معیار برای انتخاب این فرد چه بود، چه عقبه ورزشی دارد، آیا ارتباطاتی که هست یا رویکردهای سیاسی باعث انتخاب این فرد شده است.

اصفهان در حوضه مدیریت، مربی، ورزشکار، داور و استاد دانشگاه نخبگان زیادی دارد تا بخواهند در مورد مشکلات ورزش اصفهان صحبت کند.

آیا بزرگترین مشکل  ورزش اصفهان پخش نشدن مستقیم بازی های تیم باشگاهی سپاهان و ذوب آهن است؟ یا اینکه مسئله اصلی ضعف زیر ساخت ورزشی، ورزش قهرمانی و همگانی است یا باشگاه های بزرگ اصفهان با سیاست های کلان نداشته اداره کل ورزش و جوانان نیستند.

دو معضل بزرگ ورزش اصفهان بحران دست آورد و بحران تصمیم سخت است و تا برطرف نشود اتفاقی برای ورزش استان نخواهد افتاد.

آرزومندم سرپرست جوان اداره کل ورزش و جوانان در مسیر و ریل اصلی مدیریت قرار بگیرد و در مسیر اصلی، آرزوهای ورزش اصفهان را محقق کنند.


نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها