X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

16 اسفند 1400, 00:43
کد خبر: 1021
نظرات: 0

دوره مربیگری و ارتقا کمربند مشکی دفاع شخصی استان اصفهان برگزار می‌شود

دوره مربیگری درجه یک، دو و سه و همچنین ارتقا کمربندهای مشکی دان ۱ تا ۵ دفاع شخصی استان اصفهان با حضور مدرسان و ناظران فدراسیون جودو جمهوری اسلامی در سالن شهید نصر اصفهان به مدت چهار روز در حال برگزاری است.

به گزارش اصفهان ورزش و به نقل از روابط عمومی کمیته دفاع شخصی استان اصفهان دوره مربیگری درجه ۳-۲-۱ و ارتقا کمربندهای مشکی دان ۱ تا ۵ دفاع شخصی استان اصفهان با حضور مدرسان و ناظران فدراسیون جودو جمهوری اسلامی در سالن شهید نصر اصفهان به مدت یک هفته در حال برگزاری است.


رئیس کمیته دفاع شخصی استان اصفهان در حاشیه برگزاری این دوره اظهار داشت: این دوره باهمت کمیته دفاع شخصی، هیئت جودو استان اصفهان و هدایت فدراسیون جودو جمهوری اسلامی در دو گروه آقایان و بانوان از تاریخ 27 دی‌ماه تا 3 بهمن در حال برگزاری است.


علی دوانی نژاد هم‌زمانی دوره مربیگری و ارتقای کمربند مشکی را از ویژگی‌های این برنامه برشمرد و تصریح کرد: در این دوره درمجموع ۱۱۴ کارت آزمون به تفکیک در رده‌های دان ۱ تا ۵ و مربیگری درجه ۳-۲-۱ برای شرکت‌کنندگان صادرشده است.


وی افزود: در این دوره برای نخستین بار در کشور تدریس کاتا کمربندهای مشکی دان دفاع شخصی توسط مدرس رسمی فدراسیون صورت گرفته است.


رئیس کمیته دفاع شخصی استان اصفهان گفت: به لحاظ تنوع دان ها و درجه‌های مربیگری و همچنین تعداد شرکت‌کنندگان می‌توان این دوره را از بزرگ‌ترین و کامل‌ترین دوره‌های برگزارشده تاکنون در سطح کشور دانست.


دوانی نژاد خاطرنشان کرد: تدریس مربیگری این دوره در گروه مردان بر عهده آقایان اعتمادی از استان تهران وکچوئی، شریفی، شهری و دوانی نژاد از استان اصفهان و در بخش بانوان سرکار خانم میر مهدی خواهد بود.


گفتی است رشته دفاع شخصی جودو زیرمجموعه فدراسیون جودو جمهوری اسلامی و در قالب کمیته تخصصی فعالیت می‌کند.


نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها